Zoeken

Lezing Natuurbeleving 16 september bij het Koetshuijs

Gepubliceerd op 7 augustus 2025

NME Beverwijk & Heemskerk organiseert in samenwerking met oud-boswachter Evert Jan Woudsma een lezing in het Koetshuijs te Heemskerk. De lezing is op dinsdagavond 16 september van 19.30-21.00 uur. Deze lezing is bij te wonen na aanmelding!

Tijdens deze lezing laat natuurbelevingsspecialist Evert-Jan Woudsma u anders kijken naar de natuur en wordt uw kennis vergroot met behulp van beeldmateriaal en meegebrachte voorwerpen. Het wordt een boeiende interactieve lezing waarbij beleven van natuur een speerpunt is, met als serieuze ondertoon het belang van natuureducatie .

Deze lezing is specifiek voor volwassenen. Er zijn 25 plaatsen beschikbaar en deelname is gratis. Graag vooraf aanmelden via www.nmebeverwijkheemskerk.nl/natuurlezing2025